Plastické mapy a pohlednice

Plastické mapy a pohlednice vyrábíme pro libovolné části nebo i celá území České a Slovenské republiky podle přání zákazníka nebo pro naši standardní nabídku. V této nabídce kromě mapy celé ČR a SR převažují nabídky map horských nebo dalších zajímavých turistických oblastí.

Nástěnné plastické mapy jsou standardně ve velikosti cca 100x70 cm . Přehled dostupných výrobků najdete v našem E-shopu. Za využití digitálního modelu terénu je vytvořen předpis pro vyfrézování přesné formy a následným tvarováním plastové desky s natištěnou mapou je vytvořena plastická mapa. Použitím sítotiskových barev je zajištěna odolnost potisku vůči otěru i povětrnostním podmínkám. Pro vybrané území (kraj, pohoří, region) mohou být s použitím jedné formy vytvářeny plastické mapy s různým potiskem – letní mapa, zimní mapa, mapa správního rozdělení apod.).

Plastické mapové pohlednice jsou novinkou vyráběnou od jara 2016 standardně ve velikosti běžné pohlednice cca 15x10 cm . Opět je využit digitální model terénu, vytvořena formička na 3D tiskárně a potisk s plnou škálou barev je opět následně vytvarován. Pohlednice mají nalepenu zadní stranu po vzoru běžných pohlednic, zabaleny jsou v závěsném igelitovém obalu.